دانلود اپلیکیشن آتینو

کیوسک تاچ

کیوسک های تاچ هوشمند در فرودگاه ها

خطوط هوایی و فرودگاه ها در جهت هر چه راحت تر ساختن فرآیند بررسی کردن، گزینه هایی را به وجود آورده اند. به غیر از چک آنلاین و چک از طریق تلفن همراه، فرودگاه ها می توانند از طربق کیوسک های تاچ هوشمند مستقر در فرودگاه ها، نیز عمل چک و بررسی کردن را انجام دهند.

کیوسک های هوشمند بررسی کننده موجود در خطوط هوایی، ابزار سلف سرویسی هستند که بکارگیری و استفاده از آن ها ساده و راحت است. و در هر زمان از شبانه روز، انجام فرآیند بررسی کردن در فرودگاه را ممکن می سازند.این کیوسک ها به زبان های مختلفی (انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، فرانسه، ژاپن و پرتغالی) ترجمه شده اند.

مسافران از کیوسک های تاچ هوشمند بررسی کننده در خطوط هوایی استفاده می کنند تا:

 • صندلی یا پرواز خود را تغییر دهند

 • چمدان و اثاثیه خود را چک کنند

 • مفقود شدن اثاثیه و چمدان شان را اطلاع دهند

 • خرید بلیط

 • چاپ رسید بلیط شان

 • به روز رسانی اطلاعات شان، در صورتی که مسافران دائمی هواپیما باشند

 • اطلاعات یافتن از پروازهای بازگشتی

کیوسک های هوشمند بررسی کننده فرودگاه، در مکان های مختلفی، واقع شده اند. آنها بیشتر در نواحی بررسی و چک کردن در فرودگاه، یافت می شوند.

مسافران نیاز دارند تا قبل از ورود به فرودگاه، شماره تائید پرواز، چمدان و وسایل و همچنین کارت ملی شان را به همراه داشته باشند. موارد دیگر مثل کارت های اعتباری یا کارت های پرواز به منظور کمک به فرآیند بررسی و چک کردن بهتر است به همراه داشته باشند.

حال نحوه کار با کیوسک های هوشمند بررسی کننده چگونه است؟

 • به آرامی بر روی صفحه نمایش لمسی ضربه بزنید و دکمه واقع شده بر روی صفحه نمایش را فشار دهید

 • به منظور فرآیند تشخیص هویت، بارکد (کد اطلاعات پرواز و یا شماره بلیط ) را جستجو کنید.

 • مسافران می توانند از کارت های اعتباری هم استفاده کنند چرا که هیچ گونه هزینه ای در بر ندارد.

 • هنگامی که کد پیدا شد، نام و هویت مسافر بر روی صفحه نمایش داده می شود.

 • با استفاده از صفحه کلید موجود بر روی صفحه نمایش، بررسی نام مسافر یا مسافران را انتخاب کنید

 • شماره چمدان ها را به منظور بررسی وارد کنید.

 • هر گونه تغییرات دلخواه را در برنامه سفر اعمال کنید

 • برای تائید اطلاعات پرواز، کلید اینتر را فشار دهید.

 • مجوز ورود به فرودگاه و هم چنین بلیط، توسط کیوسک چاپ می شود

 • بلیط و برگ جواز ورود به هواپیما را دریافت نمائید

 • چمدان و وسایل تان را در محل مخصوص اثاثیه قرار دهید

 • برای بررسی امنیتی آماده شوید

مسوول خدمات رسانی به مسافران، قبل از فرآیند بررسی، برچسب هایی را بر روی چمدان و اثاثیه مسافران قرار می دهد. به محض دریافت بلیط و برگ جواز از کیوسک، فرآیند چک تکمیل می شود. امروزه به وسیله دستورالعمل های ساده ای که بر روی صفحه نمایش کیوسک های هوشمند قرار داده شده است، فرآیند بررسی در فرودگاه ها آسانتر و راحت تر شده است و تجربه ی خوشایندی را برای مسافران رقم زده است.

مطالب مرتبط:

قدرت کیوسک های لمسی در جذب مخاطب

خریداران هنگامی که به فروشگاه مراجعه می کنند، ترجیح می دهندکالاها را از نزدیک لمس کنند حتی زمانی که قصد خرید یک محصول خاص را ندارند، دوست دارند دستشان را روی محصول بگذارند و آن را لمس کنند. این رفتار خریداران تقریبا غریزی به نظر می رسد. محققان به این نتیجه رسیده اند که نمایش محصولات قابل لمس به افراد موجب افزایش فروش خواهد شد. حتی تعامل با کالا نیز می تواند فروش را افزایش دهد

کیوسک های تاچ سلف سرویس رمز شادی شما!

هزینه یک کیوسک، به طور قابل توجهی بسیار کمتر از هزینه یک کارمند است، که این امر باعث کاهش هزینه های سربار شرکت و صرف این هزینه در جهت فعالیت های نوآورانه، ارائه خدمات به مشتریان، و پرداختن به اهداف با ارزش افزوده بالا می گردد.
در آخر اینکه کیوسک ها، تکنولوژی جدید نیستند، آن ها به سرعت در حال بهبودند. اکثر مردم با انواع تکنولوژی های صفحه نمایش لمسی که کیوسک ها استفاده می کنند، آشنا و راحت هستند و کار با آن ها برای شان بسیار لذت بخش می باشد.

ترفند های بهبود تجربه خرید مشتریان در داخل فروشگاه

کیوسک های تاچ تعاملی، سادگی خرید آنلاین را به فروشگاه فیزیکی می آورند. کیوسک های تعاملی دارای صفحه نمایش لمسی هستند که مشتریان می توانند به راحتی یک فهرست از محصولات را مشاهده کنند، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنند، محصولات انتخاب شده خود را به سبد خرید اضافه کنند و سرانجام فرآیند پرداخت وجه را به صورت آنلاین انجام دهند. در فروشگاه های بزرگ، کیوسک های تعاملی این امکان را برای مشتریان فراهم می کنند که با صرف حداقل زمان، محصولات مورد نیازشان را جستجو و خریداری کنند.

بکارگیری کیوسک های هوشمند تعاملی در بیمارستان ها و بخش مراقبت های پزشکی

مراجعه به بیمارستان، می تواند خسته کننده باشد. اگر شما بیمار باشید، احتمالا احساس خوبی ندارید. اگر همراه بیمار هستید، باز احساس خوبی ندارید. شما به احتمال زیاد در لابی بیمارستان قدم می زنید و منتظر گذر زمان هستید. اما چیزی که باعث می شود از زمان تان به صورت بهینه استفاده کنید و گذر زمان را متوجه نشوید، درست در مقابل تان است، یک کیوسک تاچ هوشمند تعاملی که که دستورالعمل های کامل در خصوص قرار ملاقات های تان، برنامه های پزشکان، و حتی فروش های ویژه کافه تریای بیمارستان را در اختیارتان قرار می دهد.

کیوسک های تاچ رستورانی: جوانب مثبت و منفی

کیوسک های رستورانی، مزایای شگفت انگیز بسیاری برای رستوران ها ارائه می دهند که برای مدیران غیرمنتظره است.
خدمات شخصی سازی شده برای بسیاری از مشتریان مهم است و مشتریان حداقل از دو نسل گذشته، اغلب ترجیح می دهند برای اعلام جزئیات سفارشات شان از تکنولوژی استفاده کنند.
مردم به طور روزمره از کیوسک های سلف سرویس برای بررسی خرید، بلیط حمل و نقل، و چک کردن در سازمان های دولتی، استفاده می کنند. بنابراین بکارگیری کیوسک ها در صنعت مواد غذایی مشتریان را زیاد شوکه نمی کند.

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟ آیا تا به حال به اپلیکیشن و برنامه ای که طراحی کرده اید فکر کرده اید؟ آیا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان جذاب هست؟ شما چگونه می توانید توجه آنها را به اپلیکیشن تان جلب کنید؟ چه چیزی اپلیکیشن شما را در نظر کاربران […]

پریسا رنجبر

کارشناس ارشد مارکتینگ