دانلود اپلیکیشن آتینو

خرید مدرن

تحول آینده خرید با تکنولوژی آیبیکن

آیبیکن ها از بلوتوث کم انرژی استفاده می کنند

برای برقراری ارتباط با بیکن ها از بلوتوث کم انرژی ( بلوتوث هوشمند) استفاده می شود که این نوع بلوتوث، یک نوع جدید از تکنولوژی بلوتوث است که ارتباطی دو طرفه میان دستگاه ها با استفاده از یک الگوی مثلثی در مسافت های کوتاه تر را فراهم می کند. بنابراین کسب و کارها می توانند از آیبیکن برای ارسال پیام ها و پیشنهاد های ویژه به گوشی های هوشمند مشتریانشان استفاده کنند. به کمک تکنولوژی آیبیکن، افراد می توانند از تمام پیشنهادها، تخفیف ها و اطلاعیه های ویژه اطرافشان آگاه شوند.

تکنولوژی آیبیکن راهی آسان برای رسیدن به تکنولوژی داده های بزرگ (big data)

کسب و کارهای امروزی به دنبال یک راه مستقیم و نسبتا ساده برای یافتن علایق و نیازهای مشتریان شان هستند و تمایل دارند بدانند مشتریان شان دقیقا خواستار چه چیزی هستند. تکنولوژی آیبیکن این فرصت را برای صاحبان کسب و کار فراهم می کند تا مشتریان شان را بهتر بشناسند و یک پایگاه داده جامع از نیازها و علایق مشتریان شان به دست بیاورند. آیبیکن ها با بررسی رفتار خرید هر مشتری، برای هر مشتری پیام های شخصی سازی شده و سفارشی می فرستند.

آیبیکن ها یک تجربه خرید لذت بخش را برای خریداران فراهم می کنند

تکنولوژی آیبیکن به افراد این امکان را می دهد که بتوانند از پیشنهادهای ویژه کسب و کارهای اطراف خود آگاه شوند. همچنین آیبیکن ها کمک می کنند تا افراد دقیقا همان چیزی را که به دنبالش هستند، در نزدیکی خود به راحتی و به سرعت پیدا کنند. تکنولوژی آیبیکن بر اساس بازاریابی مجاورتی ( مبتنی بر مکان) کار می کند؛ به این صورت که بیکن ها موقعیت جغرافیایی تلفن همراه افراد را تشخیص می دهند و سپس بر اساس موقعیت و عادات خرید افراد، برای آن ها پیام ارسال می کنند. پیاده سازی تکنولوژی آیبیکن در داخل فروشگاه، مشتریان را شگفت زده و خوشحال خواهند کرد. ارائه محتواهای شخصی سازی شده و کوپن های تخفیف ویژه ، آن ها را هیجان زده خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

هوشمند سازی فرودگاه بین المللی TOM JOBIM با تکنولوژی آیبیکن
خانه خدا هوشمند به تکنولوژی آیبیکن – مکه هوشمند
تشکیل پایگاه داده جامع از مشتریان با تکنولوژی آیبیکن
اینترنت اشیا برای شهرهای هوشمند – بیکن ها هدایت کننده مسیر
راز یک بازاریابی مجاورتی موفق : ایجاد تجربه عالی در ذهن مشتری
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.